O nás

Author
Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské a řemeslnické práce v Olomouckém kraji

Jsme malá rodinná firma zabývající se řemeslnou prací. Specializujeme se především na sádrokartonářské práce. Sádrokarton je moderní stavební systém, jehož montáží se zabýváme již více jak 20 let. Pracujeme se sádrokartony špičkové kvality, které dopravíme přímo na místo určení. Následně se postaráme o kompletní instalaci materiálu přesně podle předešlé dohody s klientem, pokud možno v co nejrychlejší návaznosti bez větších prodlev.  Jedná se o suchou a čistou práci, kterou přizpůsobujeme přesným zadáním našich klientů.

Kontaktujte nás

Sádrokartonářské práce se provádí ve všech typech interiérů jako jsou novostavby a rekonstrukce či opravy již starších budov. Povrch sádrokartonů lze malovat, obkládat i tapetovat.

Ke každému přistupujeme individuálně a vždy klademe důraz na precizní a profesionální provedení všech detailů. Před uskutečněním naší práce vždy se zákazníkem vybereme nejjednodušší řešení a seznámíme ho s možnými riziky, která mohou nastat. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme přesně odhadnout situace, které mohou nastat a následně se jim plně přizpůsobit. Máte-li představy nebo přání, kde se jedná o složitější netypická provedení, bereme to jako výzvu a určitě vymyslíme společné řešení. Sádrokartonářské práce zajišťujeme po celém Olomouckém kraji a okolí.